עו”ד אבי בלום שותף

עו”ד בלום הוא פובליציסט ישראלי-חרדי מפורסם בעל טור רב השפעה המתפרסם בעיתון המוביל בציבור החרדי ‘משפחה’. הוא מגיש מדי שבוע את תוכנית הרדיו הפופולרית ‘פילפוליטיקה’ ברדיו ‘קול חי’, ואת התוכנית ׳שחור לבן׳ בערוץ ׳כנסת׳ המשודרת גם ב׳כאן 11׳, באתר ׳בחדרי חרדים׳ ובאתר ׳בשבע׳. בסקרים שנתיים שנערכים במגזר נבחר עו”ד בלום בצמרת הדירוג של אישי הציבור המשפיעים במגזר החרדי.

עו”ד בלום חקר וסקר את עולם הבוררויות ואת התפר בינם ובין דיני התורה, ואף ייצג במסגרת עבודתו במשרד בהליכי בוררות תקדימיים בהם נקבעו הלכות בעלות השפעה על ענף הבוררויות בכלל, ועל ענף הבוררויות הדתיים בפרט.

לעו”ד בלום ניסיון רב בהליכי פירוק והבראה של גופים גדולים, תוך שימת דגש על מיצוי אופציית ההבראה, בשיתוף פעולה עם רשם התאגידים והכנ”ר, ובניית קונסטרוקציה משפטית שתאפשר ליישם בהצלחה הליכי שיקום מורכבים.

את התואר הראשון במשפטים (בהצטיינות) השלים עו”ד בלום בקריה האקדמית אונו. לאחר מכן המשיך את לימודיו האקדמיים במסלול ישיר לדוקטורט במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים. קודם ללימודי המשפטים סיים עו”ד בלום את לימודיו התורניים בישיבת ‘אור ישראל’ בפתח-תקווה (ישיבה ליטאית גבוהה).

לעו”ד בלום פעילות ציבורית ענפה בתחומים ציבוריים ותקשורתיים. הוא כיהן במשך כעשור כמנהל בתוכנית הלאומית לילדים ולנוער בסיכון הפועלת מטעם חמישה משרדי ממשלה (חינוך, רווחה, ביטחון פנים, בריאות, קליטה), השתתף כחבר בוועדות ממשלתיות העוסקות בתחום ופעיל כחבר בוועדות ציבוריות המסייעות לילדים ונוער בסיכון.

עו”ד בלום הוא פובליציסט ישראלי-חרדי מפורסם בעל טור רב השפעה המתפרסם בעיתון המוביל בציבור החרדי ‘משפחה’ וברשת. הוא מגיש מדי שבוע את תוכנית הטלוויזיה הפופולרית ‘פילפוליטיקה’ ברדיו ‘קול חי’. בסקרים שנתיים שנערכים במגזר נבחר עו”ד בלום בצמרת הדירוג של העיתונאים המשפיעים במגזר החרדי.

עו”ד בלום משתתף באופן קבוע בפאנלים שונים ברדיו וטלוויזיה, מרצה במסגרות אקדמאיות (דוגמת בי”ס כותרת של אוניברסיטת תל אביב). במאמריו, בתוכניותיו ובהופעותיו השונות, נחשב עו”ד בלום למי שמוביל שיח ייחודי של זכויות אדם וערכי שוויון בחברה החרדית וכלפי החברה החרדית.

קרא עוד על עו”ד בלום בעמוד הויקיפדיה: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%99_%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%9D

<< חזרה לצוות המשפטי